г.Обухов, ул.Мира, 17а

Безопераційна підтяжка обличчя

Досягаючи 35-річного віку, жінка починає більш ретельно стежити за своєю зовнішністю, приділяючи увагу новоутвореним зморшкам, засобів боротьби з якими існує
безліч. Однак, рано чи пізно питання про комплексне омолодження торкається чи не кожної представниці
прекрасної половини людства, яка прагне завжди виглядати свіжо і ефектно.
Хочу стати молодшою!

Якщо вас цікавить косметологія в Обухові, до ваших послуг медичний центр «ОртоРейн». У нашій клініці працює штат високопрофесійних фахівців з багаторічним досвідом роботи в даній галузі. Ми пропонуємо широкий асортимент безпечних, ефективних, недорогих послуг з омолодження. Детальніше про наші процедури ви дізнаєтеся далі.

Всі види ліфтингу – безопераційної підтяжки обличчя, можна отримати, відвідавши наш салон. Серед найбільш затребуваних і актуальних на сьогоднішній день послуг вважається SMAS-ліфтинг, або іншими словами – ультразвукова підтяжка шкіри обличчя, шиї, тіла.

Абревіатура Superficial muscular aponeurotic system означає «поверхнева м’язово-апоневротична система». Сама по собі вона розташована під шкірою і шкірно-жировою клітковиною на глибині 3,5-4 мм. По суті, це сполучна тканина, клітини якої називаються фібробластами. При їх нагріванні до температури 65-70 градусів синтезується колаген, який є тим білком в організмі людини, який забезпечує міцність і еластичність шкіри. Таким чином, ефект ліфтингу утворюється шляхом синтезу колагену, який змушує тканини підтягуватися.

Чи є SMAS-ліфтинг альтернативою операційної підтяжки шкіри?

Не можна однозначно відповісти на це питання, оскільки все індивідуально. Трапляється, що і в 45 років немає особливих показань для хірургічного втручання, значних вікових змін не спостерігається, тоді недоцільно переживати наркоз, лягаючи під скальпель. Існує безліч альтернативних процедур омолодження.

SMAS-ліфтинг, ціна якого порадує кожну відвідувачку, одна з найбільш нешкідливих, безболісних і швидких процедур. Вона призначена для того, щоб поліпшити зовнішність, а не змінити її, як у випадку проведення хірургічної операції.

До кого звернутись?

Для тих, кого цікавить хороший косметолог Обухова, пропонуємо отримати якісний сервіс в клініці «ОРТОРЕЙН». На думку наших постійних клієнтів, ми є кращими в галузі надання якісних косметологічних послуг не тільки в місті, а й по всій області. Це обумовлено тим, що:

• У штаті працюють дипломовані фахівці

• Для роботи застосовуються тільки сертифіковані препарати і косметологічні засоби

• Особлива увага приділяється гігієнічно-санітарним нормам в медичному центрі

• Доступні ціни на всі види послуг

З усіх додаткових питань і для запису на процедуру звертайтеся в телефонному режимі до менеджерів нашої клініки!

Top