г.Обухов, ул.Мира, 17а

«ОртоРейн» медичний центр прогресивних стоматологічних технологій

До ваших послуг запропонований повний перелік стоматологічних послуг.

Діагностика, лікування та маса профілактичних заходів дозволять вам мати гарні і здорові зуби, сяючу посмішку, а також позбавлять від неприємного запаху з рота і проблем з травною системою.

 

Услуги медицинского центра "ОртоРейн"

Дитяча стоматологія

В нашій стоматологічній клініці «ОртоРейн» працюють кваліфіковані лікарі-стоматологи, консультації яких допомагають дітям уникнути розвитку карієсу, неправильного розвитку щелепи, аномалій прикусу та інших проблем.

Читать подробнее

Досить записатися на прийом в терапевтичний кабінет, щоб лікар-стоматолог:

  • оглянув вашу ротову порожнину;
  • виявив наявні захворювання;
  • оцінив загальний стан зубів;
  • направив на діагностичне дослідження;
  • склав схему лікування на основі отриманих результатів;
  • порекомендував звернутися до вузького спеціаліста.

Особливу увагу ми приділяємо маленьким пацієнтам, яким важливо відчувати турботу і уникнути ряду серйозних захворювань. Від візиту до лікаря-стоматолога ваші діти повинні отримувати тільки позитивні враження. І ми їм це гарантуємо! Не ризикуйте здоров’ям своїх зубів! Телефонуйте, консультуйтеся і приходьте до нас! Наша стоматологія «ОртоРейн» стане сімейним «доктором» для всієї вашої сім’ї.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Многолетний опыт

За довгі роки роботи ми суттєво розширили спектр пропонованих послуг і на сьогоднішній день маємо безліч постійних клієнтів, для яких стоматологія «ОртоРейн» стала «персональним лікарем» для всієї родини

Системы лояльности

Ми постійно пропонуємо знижки на послуги, акції, розробляємо системи лояльності до пацієнтів, піклуючись як про нові, так і про постійних клієнтів стоматології.

Квалифицированный персонал

Маючи в своєму розпорядженні сучасне обладнання і кращі матеріали, ми робимо процес вашого одужання швидким, безболісним і якісним.

Полезные статьи

Чи потрібні походи до стоматолога при хорошому самопочутті?

Сьогодні гарна усмішка та свіжість подиху - це запорука впевненості в собі. А без неї досягти успіхів вкрай складно.

Читать подробнее

Безопераційна підтяжка обличчя

Достигая 35-летнего возраста, женщина начинает более тщательно следить за своей внешностью, уделяя внимание вновь образовавшимся морщинкам, способов борьбы с которыми существует большое количество.

Читать подробнее

П’ять ознак хорошого медичного центру

Щоденні домашні ритуали, регулярне лікування зубів у стоматолога і підтримуючі процедури у грамотних косметологів – хороші передумови для того, щоб зберегти молодість і здоров’я. Але як зрозуміти, що обрана клініка заслуговує довіри? Щоб отримувати тільки позитивний досвід від лікувальних і омолоджуючих процедур, вибираючи медичний центр (Обухів), важливо спиратися на 5 основних ознак. 1. Штат і […]

Читать подробнее
[/]
Top