г.Обухов, ул.Мира, 17а

Стоматологія

протезування

Зіткнувшись з втратою одного або декількох зубів, не впадайте у відчай! Можливості нашої сучасної стоматології «ОртоРейн» настільки великі, що сьогодні ми швидко, надійно і якісно відновлюємо пацієнтам втрачені зуби.

Читати докладніше

Дитяча стоматологія

В нашій стоматологічній клініці «ОртоРейн» працюють кваліфіковані лікарі-стоматологи, консультації яких допомагають дітям уникнути розвитку карієсу, неправильного розвитку щелепи, аномалій прикусу та інших проблем.

Читати докладніше

Гігієна і профілактика

Хочете забезпечити належний догляд ротової порожнини? Мрієте про білосніжних і здорових зубах? Набридло відчувати неприємний біль і запах з рота? Тоді професійне зняття зубного каменю і чистка зубів – це те, що вам необхідно.

Читати докладніше

Відбілювання зубів

Наша стоматологія «ОртоРейн» пропонує вам ефективні і безболісні способи відбілювання зубів. За допомогою сучасних систем і препаратів досвідчені лікарі нашої клініки успішно відновлюють природну білизну зубів.

Читати докладніше

цифрова діагностика

Успіх лікування зубів багато в чому залежить від якості проведеної діагностики. Саме грамотне дослідження ротової порожнини дозволяє виявити причину захворювання, поставити точний діагноз і розробити коректний план лікування недуги.

Читати докладніше

Пародонтологія

Вас турбує неприємний запах з рота? Помітили значні щілини між зубами і відчуваєте рухливість органів жування? Хочете позбутися від кровоточивості ясен і запобігти утворенню зубного нальоту?

Читати докладніше

імплантація зубів

Хочете відновити один або кілька зубів в ротовій порожнині? Мрієте про ту ж красивою і білосніжною посмішці? Чи плануєте швидко і безболісно повернути впевненість у собі? Звертайтеся в наш стоматологічний центр прогресивних технологій

Читати докладніше

ендодонтичне лікування

Після відвідин стоматологічного кабінету вам поставили діагноз гострий або хронічний пульпіт, періодонтит? Не лякайтесь! Завдяки своєчасному ендодонтичного лікування зубів ви зможете запобігти запальні

Читати докладніше

Всі види ортодонтичного лікування дітей та дорослих

Одним з напрямків роботи нашої стоматології є ортодонтія або виправлення прикусу дітей і дорослих. Кваліфіковані фахівці щодня здійснюють діагностування

Читати докладніше

терапевтична стоматологія

Вирішили всерйоз зайнятися своїми зубами? Хочете відвідати стоматолога і пройти професійний огляд? Мрієте позбутися гострих зубних болів, неприємного запаху з рота і ряду інших

Читати докладніше

депофорез

Депофорез – це сучасний метод лікування каналів зуба, при якому використовується гідроокис міді-кальцію. Метод депофореза дозволяє обробити не тільки головний канал зуба, але і всі його бічні відгалуження, практично повністю стерилізовані його.

Читати докладніше

Инвизилайн

Мода на гарну посмішку буде жити завжди. І якщо природа не наділила людину бездоганними зубами, сучасна стоматологія може виправити цей недолік, і, як доводить практика, швидко, без зайвих проблем і непомітно для оточуючих.

Читати докладніше

Top